Aktualizace údajů firmy Zuzana Galuszková - Oáza duše

20.12.2012 04:02, Upravené firmy

Před chvílí proběhla změna údajů u firmy Zuzana Galuszková - Oáza duše.Firma zajistila tak svou aktualizací údajů efektivnější propagaci firmy na internetu, obecně v katalogu firem, který provozujeme, ale i v internetových vyhledávačích.Změny na profilu jsou následující:

Popis firmy: Andělské terapie - řešení jakékoliv problematiky z Vašeho současného života, soukromí, práce, vztahů apod. V Andělské terapii je využito pomoci léčivé energie andělů a archandělů. Numerologie - metoda vlastního sebepoznání a lepšího pochopení lidí kolem sebe. Čakrové terapie - harmonizace čaker. Kurzy Usui Reiki i pro jednotlivce. Osobní či dálkové zasvěcení do Andělského Reiki léčení. Výroba a prodej čakrových svíček.
Kategorie: Zdravotní kurzy
Kontaktní informace:
  Zuzana Galuszková - Oáza duše
  Žižkova 2379, Poliklinika 2.p., A2
  73301 Karviná 7
  z.galuszkova@seznam.cz
Otevírací doba:
Kontaktní osoby:
  Jméno: Zuzana Galuszková
  Telefon: 604455505
  Email: z.galuszkova@seznam.cz
Klíčová slova:
  dálkové zasvěcení

Tyto změny se promítnou do jazykových mutacích, které podporujeme v našem firemním katalogu. Jedná se o anglický a německý překlad. Změny se zpravidla promítají do 24 hodin. Změny jsou zaznamenány i v katalogu pro celou ČR Firmy Česko. Samozřejmě změny jsou přínosné i pro internetové vyhledávače a samotný katalog firem. Firma získá lepší postavení ve vyhledávání, a tím má možnost oslovit více potenciálních zákazníků.